Vinden en bestellen…
Via internet of in uw bibliotheek – met SISIS-SunRise webOPAC biedt u uw gebruiker zowel toegang tot uw catalogus als ook tot omvangrijke zelfbedieningsfuncties.
Hierbij legt u vast, welke zoek- en uitleenfuncties ter beschikking staan.Door omvangrijke parameters, die u steeds online kunt veranderen, laten zich zowel de functie omvang, de zoekmogelijkheden als ook de lay-out van de webOPAC aanpassen.Zowel vertakkings overstijgende bestellingen als magazijn bestellingen zijn mogelijk. Onafhankelijk of het om een openbare of wetenschappelijke bibliotheek gaat. De webOPAC past zich aan de behoeften van de gebruiker aan.
Wat toon ik mijn gebruiker?
- Maak een keuze van categorieën en catalogusregels welke u de gebruiker wilt laten zien.
- Definieer het zoekmasker en het formaat van het resultatenoverzicht.
- U legt de sorteergrenzen- en gevolgen vast.
- Bied mediaspecifieke iconen aan.
- Sta verlengen toe vanuit het klantenoverzicht.

Administratie webOPAC
Wat zoeken mijn gebruikers?
WebOPAC resultatenoverzicht
De webOPAC levert u uitdrukkingskrachtige statistieken die helpen de behoeften van uw gebruikers te onderzoeken en daarop te reageren. U ondersteunt de gebruiker met online hulp in HTML formaat welke u met individuele aanwijzingen kunt aanvullen.


