WorldCat Identities

Buuren, Jelle van

Overview
Works: 23 works in 30 publications in 3 languages and 77 library holdings
Roles: Author, Redactor, Performer
Classifications: HV640.4.E8,
Publication Timeline
.
Most widely held works by Jelle van Buuren
Keizer in lompen : politiesamenwerking in Europa by Wil van der Schans( Book )

3 editions published in 2003 in Dutch and held by 17 WorldCat member libraries worldwide

Interviews en analyses van de samenwerking van politie en justitie in Europees verband
Europees asielbeleid in 2000 by Wil van der Schans( Book )

2 editions published in 1999 in Dutch and held by 15 WorldCat member libraries worldwide

Analyse van het Europese beleid inzake vluchtelingen, waarbij niet democratisch gecontroleerde beslissingen worden genomen ten koste van asielzoekers en migranten
Afschrikken en afschuiven : twaalf jaar Europees asielbeleid( Book )

2 editions published in 1997 in Dutch and held by 9 WorldCat member libraries worldwide

Dossier Europol 2 : operationeel, pro-actief, effectief, executief by Jelle van Buuren( Book )

3 editions published in 1999 in Dutch and held by 5 WorldCat member libraries worldwide

Regelgeving: aftappen versus privacy by Jelle van Buuren( Book )

1 edition published in 2000 in Dutch and held by 4 WorldCat member libraries worldwide

Les tentacules du système Schengen : fichage policier encouragé by Jelle van Buuren( )

2 editions published in 2003 in French and held by 4 WorldCat member libraries worldwide

"Partout dans le monde, les attentats du 11 septembre 2001 fournissent de nouvelles justifications à l'extension des pouvoirs de la police. Aux Etats-Unis se multiplient les détentions secrètes et les projets délirants de surveillance "panoramique" de la population. L'Europe n'est pas en reste. La "mise à niveau", présentée comme technique, du système d'information Schengen sert de paravent à un glissement de ses objectifs, de l'accompagnement de la liberté de circulation vers la constitution d'une base de données de surveillance et d'enquête."--Editeur
Oversight in the era of "Snowden" and big data : challenges and opportunities( )

1 edition published in 2013 in English and held by 3 WorldCat member libraries worldwide

Quand l'Union européenne s'entoure d'un cordon sanitaire( )

1 edition published in 1999 in French and held by 3 WorldCat member libraries worldwide

La conclusion met en évidence les contradictions du discours néo-libéral qui prône la mobilité et l'initiative personnelle des travailleurs mais refuse de reconnaître ces qualités aux migrants venus de pays tiers et jugés indésirables.--SCAD summary
Spin in het Europese politieweb : het Comité voor Interne Veiligheid by Jelle van Buuren( )

1 edition published in 2010 in Dutch and held by 3 WorldCat member libraries worldwide

"Met de inwerkingtreding van het Verdrag van Lissabon gaat ook een nieuwe fase in van de Europese samenwerking op het gebied van interne veiligheid. Het nieuwe Comité voor Interne Veiligheid (COSI) is daarbij de spin in het web van de operationele samenwerking. De grote vraag is echter welke plek overblijft voor de politieprofessionals in de nieuwe Europese veiligheidsarchitectuur en hoe de democratische controle vorm krijgt."--Uitgever
De wereld ende vrouwen by Jelle van Buuren( Recording )

1 edition published in 2008 in Undetermined and held by 1 WorldCat member library worldwide

The Role of the EU in Dealing wiht the Multi-facetted Phenomenon of Radicalization and Terrorism by Jelle van Buuren( )

1 edition published in 2016 in English and held by 1 WorldCat member library worldwide

From Oversight to Undersight: the Internationalization of Intelligence by Jelle van Buuren( )

1 edition published in 2014 in English and held by 1 WorldCat member library worldwide

Runaway bureaucracy? : the European Police Chiefs Task Force by Jelle van Buuren( )

1 edition published in 2012 in English and held by 1 WorldCat member library worldwide

Couleur locale : vrijwel geen witte plekken meer op kaart van Nederland by Jelle van Buuren( )

1 edition published in 1998 in Dutch and held by 1 WorldCat member library worldwide

Reflections : pearls in policing 2008 by Jelle van Buuren( Book )

1 edition published in 2008 in English and held by 1 WorldCat member library worldwide

Achterban kent inspraak organen niet by Jelle van Buuren( )

1 edition published in 2000 in Dutch and held by 1 WorldCat member library worldwide

Bevolkingspolitiek( Book )

1 edition published in 2001 in Dutch and held by 1 WorldCat member library worldwide

Tussen nationaal en Europees migratiebeleid : de hobbelige weg van de harmonisatie by Jelle van Buuren( )

1 edition published in 2001 in Dutch and held by 1 WorldCat member library worldwide

Opgeklopte verwachtingen : immigranten weten niets over toelatingsregels by Jelle van Buuren( )

1 edition published in 2001 in Dutch and held by 1 WorldCat member library worldwide

Ingegaan wordt op de kennis van migranten over het land waarnaar ze vertrekken en hoe ze aan de informatie komen. Dit naar aanleiding van een onderzoek van de Europese Commissie in vijf landen van herkomst: Marokko, Turkije, Ghana, Senegal en Egypte. Migrantenvrouwen komen naar Nederland om zich bij hun man te voegen. Vrouwen blijken nauwelijks kennis te hebben van economische kwesties. Mannen zijn vaker teleurgesteld doordat ze te hoge verwachtingen hadden. Vrouwen gaan er materieel gezien beter op vooruit, zoals electriciteit, stromend water. Maar ook gaan vrouwen er vanuit emancipatorisch oogpunt gezien op vooruit
Door het oog van de staat by Monica den Boer( Book )

in Dutch and held by 1 WorldCat member library worldwide

 
moreShow More Titles
fewerShow Fewer Titles
Audience Level
0
Audience Level
1
  Kids General Special  
Audience level: 0.86 (from 0.75 for Runaway bu ... to 0.96 for The Role o ...)

Alternative Names
Van Buuren, Jelle

Languages
Dutch (18)

English (5)

French (3)