WorldCat Identities

Peterzon-Kotte, Saskia

Overview
Works: 130 works in 253 publications in 2 languages and 7,511 library holdings
Genres: Fiction  Thrillers (Fiction)  Detective and mystery fiction  Psychological fiction  Historical fiction  Domestic fiction  History  Novels  Drama  Humorous fiction 
Roles: Translator
Classifications: PS3614.G83, 813.6
Publication Timeline
.
Most widely held works by Saskia Peterzon-Kotte
The last days of Rabbit Hayes by Anna McPartlin( Book )

3 editions published in 2016 in Dutch and held by 181 WorldCat member libraries worldwide

Voor liefhebbers van Jojo Moyes' Voor jou. Deze roman vol liefde, humor, leven en kracht raakt je recht in het hart. Hier is een waarheid waar niemand omheen kan: het leven kun je niet sturen. Rabbit Hayes houdt van haar 'gewone' leven en van alle buitengewone mensen om zich heen. Ze is gek op haar dochter, Juliet. Op haar kleurrijke, chaotische familie. En op de enige man in haar hart: Johnny Faye. Maar het lijkt erop dat de wereld andere plannen heeft gemaakt voor Rabbit. En daar heeft ze vrede mee. Want zij heeft haar eigen plannen - en nog een paar dagen de tijd om ze werkelijkheid te laten worden. Hier is een waarheid om te onthouden: dit is een verhaal waarin wordt gelachen om de verrassingen van het leven. Een verhaal over het vinden van plezier in elk moment. 'Een verrukkelijke rit in een emotionele achtbaan.' - Sunday Independent 'Tegelijkertijd ontzettend aangrijpend en vol bruisend leven.' - Sunday Mirror 'Dit is schitterende, moedige vertelkunst. Koop een pakje (of een doos) tissues en ga er eens goed voor zitten met deze roman. Een van onze boeken van het jaar.' - Heat Magazine Bron: Flaptekst, uitgeversinformatie
Villa triste by Lucretia W Grindle( Book )

5 editions published between 2012 and 2014 in Dutch and held by 156 WorldCat member libraries worldwide

In Florence onderzoekt een politieman in 2006 de moord op twee oud-partizanen, waarbij hij een dagboek uit de Tweede Wereldoorlog in handen krijgt
De wereld die we kenden by Alice Hoffman( Book )

3 editions published in 2020 in Dutch and held by 149 WorldCat member libraries worldwide

Drie jonge vrouwen en een golem - een beschermend wezen van klei - proberen in Frankrijk aan het nazi-regime te ontkomen
Je leeft maar 1 keer by Fausto Brizzi( Book )

5 editions published between 2016 and 2017 in Dutch and held by 145 WorldCat member libraries worldwide

Een 45-jarige pas gescheiden, geslaagde advocaat in Rome kampt met een midlifecrisis waar hij uit probeert te komen door anderen te gaan helpen
Het jaar dat Shizo Kanakuri verdween by Franco Faggiani( Book )

2 editions published in 2020 in Dutch and held by 138 WorldCat member libraries worldwide

Het wonderbaarlijke levensverhaal van de Japanse marathonloper Shizo Kanakuri die plots uit de race van de Olympische Spelen in 1912 verdween en ruim vijftig jaar later de race beëindigt
The secret wife by Gill Paul( Book )

2 editions published in 2017 in Dutch and held by 138 WorldCat member libraries worldwide

Als een Engelse vrouw problemen heeft met haar man gaat ze wonen in de Amerikaanse blokhut die ze erfde van haar overgrootvader en reconstrueert ze zijn leven en liefde voor groothertogin Tatjana tijdens de Russische Revolutie
Dochter van Frankrijk by Carol Drinkwater( Book )

2 editions published in 2018 in Dutch and held by 136 WorldCat member libraries worldwide

De dramatische nacht van de aanslagen in Parijs in november 2015 brengt een oude vrouw en een beroepsfotografe samen
De vergeten zomer by Carol Drinkwater( Book )

3 editions published between 2016 and 2018 in Dutch and held by 135 WorldCat member libraries worldwide

De druivenoogst is altijd een feestelijke gebeurtenis in de wijngaard van de familie Cambon. Behalve dit jaar. Wanneer de oogst door een fout mislukt, is dit slecht nieuws voor het voortbestaan van het landgoed. En Clarisse Cambon weet precies wie ze dat kwalijk moet nemen: haar schoondochter Jane. Het is slechts één incident in een jarenlange strijd, waarvan beide vrouwen de oorzaak verborgen houden voor Luc. Luc, die altijd zijn best doet om zijn vrouw en zijn moeder met elkaar te verzoenen. Maar als het noodlot toeslaat, blijft Jane vol twijfels achter. Welke geheimen heeft haar man altijd voor háár verborgen gehouden? Wanneer ze de dagelijkse leiding van de wijngaard overneemt, vindt Jane bewijs voor het feit dat Luc niet de man was op wie ze twintig jaar geleden verliefd werd. En wat erger is, ze weet dat alleen haar oude vijand Clarisse kan helpen om de waarheid te achterhalen ... 'Geheimen uit het verleden, tragiek en familiemysteries - dit alles in de onweerstaanbare Provence. Ik heb genoten.' - SANTA MONTEFIORE Bron: Flaptekst, uitgeversinformatie
Black-eyed susans : a novel of suspense by Julia Heaberlin( Book )

3 editions published in 2016 in Dutch and held by 135 WorldCat member libraries worldwide

"Fris, ontroerend, spannend, onvoorspelbaar, geestig en een van de effectiefste Amerikaanse thrillers van de laatste tijd."--NRC Handelsblad Op zestienjarige leeftijd werd Tessa Cartwright te midden van de stoffelijke overschotten van drie andere slachtoffers gevonden op een akker in Texas. Ze was op sterven na dood en had slechts een vage herinnering aan hoe ze daar was beland. Vanaf die dag stond zij te boek als de overlevende 'Black-Eyed Susan', de bijnaam van de slachtoffers van een seriemoordenaar die verwees naar de goudgele wildbloemen die welig tierden boven hun gemeenschappelijke graf. En het was Tessa's getuigenisverklaring die de dader in de dodencel deed belanden. Althans, dat dacht ze ... Bijna twintig jaar later ontdekt Tessa tijdens een bitterkoude februarimaand onder het raam van haar slaapkamer een veld vers geplante, bloeiende Black-Eyed Susans. De zaak wordt heropend en Tessa besluit de verdediging te helpen bij het onderzoek. Maar wat niemand weet, is dat het angstige, fragiele meisje dat Tessa was, een muur van geheimen om zich heen heeft gebouwd. Bron: Flaptekst, uitgeversinformatie
De jongen die met wolken speelde by Franco Faggiani( Book )

2 editions published in 2021 in Dutch and held by 135 WorldCat member libraries worldwide

Een bejaarde professor en een jonge soldaat reizen aan het einde van de Tweede Wereldoorlog dwars door Italië met een lading kostbare kunstwerken die niet in handen van de Duitsers mag vallen
The latecomers by Helen Klein Ross( Book )

2 editions published in 2019 in Dutch and held by 133 WorldCat member libraries worldwide

Een Iers meisje emigreert in 1908 naar Amerika waar ze dienstbode wordt in het huis van een rijke familie met wie ze een band krijgt
Everything I never told you by Celeste Ng( Book )

5 editions published between 2015 and 2018 in Dutch and held by 133 WorldCat member libraries worldwide

De plotselinge dood van de dochter van een Amerikaans-Chinees echtpaar veroorzaakt grote spanningen in het gezin
Het geheim van Montmartre by Donatella Rizzati( Book )

3 editions published between 2016 and 2017 in Dutch and held by 133 WorldCat member libraries worldwide

Op de heuvel tussen de geheimzinnige trappen, pittoreske huisjes en kunstenaars van Montmarte is er één plek waar Viola zich veilig voelt: het winkeltje van de zestigjarige Gisèle. Gisèle biedt haar een baan aan. Omringd door bloemen en kruiden lukt het Viola haar verdriet en onzekerheid even te vergeten. Gaandeweg weet ze haar kracht te hervinden. Als Viola de knappe, gevoelige Romain ontmoet, merkt ze dat ze nog niet klaar is voor een volgende stap. Lukt het haar om haar verleden een plek te geven en zich open te stellen voor een nieuwe, betoverende liefde? Het geheim van Montmartre is een ontroerende, hartverwarmende en romantische zomerroman, voor liefhebbers van Cristina Caboni en Santa Montefiore. Bron: Flaptekst, uitgeversinformatie
Een tijd voor genade by John Grisham( Book )

2 editions published in 2020 in Dutch and held by 133 WorldCat member libraries worldwide

Advocaat Jake Brigance wordt aangewezen om de verdediging op zich te nemen van de 16-jarige Drew die de populaire lokale hulpsheriff heeft doodgeschoten om zijn moeder en zus te beschermen
The house between tides by Sarah Maine( Book )

2 editions published in 2015 in Dutch and held by 133 WorldCat member libraries worldwide

Als Harriet Deveraux een landhuis op de Hebriden erft, verdiept ze zich, door de vondst van menselijke resten, in de vroegere bewoners
De duivel van Florence by Lucretia W Grindle( Book )

2 editions published in 2014 in Dutch and held by 131 WorldCat member libraries worldwide

Een Amerikaanse vrouw, die een moordaanslag in Florence heeft overleefd, keert voor haar geliefde terug naar deze stad, waar ze op hardhandige wijze wordt geconfronteerd met het verleden
De tweede vrouw by Gill Paul( Book )

2 editions published in 2018 in Dutch and held by 131 WorldCat member libraries worldwide

In 1911 raakt een Amerikaans tienermeisje bevriend met de even oude Wallis Warfield, voor wie in 1936 de Britse koning Edward VIII zou aftreden; in 1997 vindt een jong stel, dat getuige is van het auto-ongeluk van prinses Diana in Parijs, een bedeltje dat leidt naar Wallis
Negen volmaakte vreemden by Liane Moriarty( Book )

4 editions published between 2018 and 2019 in Dutch and English and held by 131 WorldCat member libraries worldwide

Negen mensen bezoeken een kuuroord en hopen fysiek en mentaal uit een impasse te komen, maar halverwege neemt de behandeling met massages, therapie en vastenkuren een bizarre wending
Paper ghosts : a novel of suspense by Julia Heaberlin( Book )

2 editions published in 2018 in Dutch and held by 131 WorldCat member libraries worldwide

Als een jonge vrouw vermoedt dat een inmiddels demente man haar zus vermoordde en nu zijn dementie speelt, onderneemt ze een roadtrip met hem langs plekken in de hoop bekentenissen los te kunnen maken
Alles tussen ons by Anna McPartlin( Book )

2 editions published in 2017 in Dutch and held by 131 WorldCat member libraries worldwide

Als een Ierse vrouw na een auto-ongeluk in het ziekenhuis belandt, is haar vroegere beste vriendin haar verpleegster en komen tijdens de ziekenhuisopname de oude vriendinnen nader tot elkaar
 
moreShow More Titles
fewerShow Fewer Titles
Audience Level
0
Audience Level
1
  Kids General Special  
Audience level: 0.65 (from 0.23 for The secret ... to 0.87 for Het geheim ...)

Alternative Names
Kotte, Saskia

Peterzon, Saskia

Languages
Dutch (55)

English (1)